OUTDOOR RECREATION

By | 21 marca 2017 | 0 Komentarze

Pierwsze wiosenne dni, to genialny czas dla wszystkich fanów sportów uprawianych na świeżym powietrzu. Sprzyjające warunki atmosferyczne, wciąż rześkie powietrze i brak opadów sprzyjają biegaczom, cyklistom i fanom innych aktywności uprawianych poza salą. Podpowiadamy, który sprzęt ułatwi pracę oraz poprawi efektywność.

Opaska ze słuchawkami

Miękka, wykonana z polaru opaska, z wbudowanymi słuchawkami, zapewniająca ciepłe okrycie uszu. Wysoki komfort słuchania nawet w  niskich temperaturach.

Rozmiar: uniwersalny
Kolor: czarny
Znakowanie: termotransfer, haft komputerowy


Bidon termiczny

Ciepły napój na trasie potrafi znakomicie rozgrzać i dodać energii. Bidon, dzięki zastosowaniu próżni pozwala na utrzymanie temperatury zarówno ciepłych jak i zimnych napojów. Szczelne zamknięcie zapobiega rozlewaniu.

Wymiary: 275 x śr. 63 mm
Materiał: metal, tworzywo, silikon
Kolory: biały, niebieski, zielony
Znakowanie: grawerowanie


Zestaw do naprawy roweru

W skład 15-elementowego zestawu wchodzą: 2 łyżki ułatwiające ściąganie opon, klej, łatki na opony, przybornik, etui z odblaskowym wykończeniem. Praktyczny niezbędnik każdego cyklisty.

Wymiary: 12x9x4,5 cm
Znakowanie: transfer, transfer cyfrowy, tampodruk

 

Latarka czołowa

O poprawę widoczności, a za tym idzie też-bezpieczeństwa, zadba latarka nakładana na czoło. Jedną z funkcji jest wielostopniowa regulacja kąta nachylenia. Dodatkowo, latarka zapewnia doskonałą widoczność dzięki diodzie o mocy 1 W. Posiada dwa tryby świecenia: światło stałe lub migające.

Wymiary: 62x44x40mm
Materiał: tworzywo
Kolor: popielaty
Znakowanie: tampodruk


Opaska LED

Praktyczny gadżet nie tylko dla trenujących, ale również dla tych, którzy chcą być dobrze widoczni po zmorku. Opaska posiada dwa tryby świecenia, światłem stałym oraz migającym. Zakładana na ramię.

Wymiary: 190 x 37 x 13 mm
Materiał: tworzywo
Kolor: czerwony, zielony lub niebieski
Znakowanie: tampodruk (8 x 30 mm)

 

Wszystkie zamieszczone w artykule produkty dostępne są w ofercie gadżetów reklamowych Agencji Reklamowej CROSSTOWN. Zdjęcia wykorzystane w artykule, są własnością firm, z którymi Agencja Reklamowa CROSSTOWN wspólpracuje i ma prawo je wykorzystywać do tworzenia ofert wspierających sprzedaż.

Magdalena Filipiuk

Technik organizacji reklamy.
Studiowała Marketing, specjalizacja reklama w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.
Interesuje się marketingiem, grafiką i designem.